Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wilczna

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2.Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Dębowa

Małęczyn(Wilczna + 13 km)

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję nowoczesny dom parterowy wolnostojący w Małęczynie Dom położony w cichej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilków,Konin(Wilczna + 17 km)

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Oferuję dom wolnostojący zlokalizowany w Koninie na Osiedlu Wilków z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 140 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,08 m² 8 418,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 51,08m2, własnościowe, z księgą wieczysta, bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ślesin

Ślesin(Wilczna + 25 km)

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Ślesinie Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 130 m2 - Powierzchnia działki 4,5a - Liczba kondygnacji 2 - Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Wapienna

Cerekiew(Wilczna + 19 km)

795 000 zł158 m² 5 031,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z pięcioma sypialniami oraz garażem w bryle, w stanie deweloperskim podwyższonym położony jest w Radomiu przy ulicy Wapiennej. (Mozliwość zakupu domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł74,59 m² 11 261,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogrodem i Tarasem - Osiedle Magnolia Szukasz komfortu, bezpieczeństwa i przestrzeni do wypoczynku w sercu miasta? To mieszkanie na ul. Rapackiegospełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 640 zł45,60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / 1 piętro / balkon 8m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie: -powierzchnia 55 m kw. -pierwsze piętro, - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Słupca(Wilczna + 11 km)

4 250 000 zł636 m² 7 068,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:386 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży dawnego Hostelu w centrum Słupcy. Obiekt był wykorzystywany jako obiekt pod najem krótkoterminowy. Wszystkie lokale zostały wyodrębnione,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wilczna

Wilczna,wielkopolskie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy dom wolnostojący z przepięknym ogrodem, na działce o łącznej powierzchni 2300 m2 na malowniczym terenie w miejscowości Wilczna. Ta nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij